PARÇA EŞYA TAŞIMA

Ankara Parça Eşya Taşıma
İster tek parça eşya taşıma, ister birkaç parça eşya taşıma olsun. Şehir içi veya şehirlerarası parça eşya taşımacılığı için Ankara Nakliyat ile fiyat teklifi alın.

İster online olarak satın aldığınız bir mobilya olsun veya evde artık fazlalık olan bir kaç sandalyeyi başka bir adrese taşımak gerektiğinde ilk düşüncemiz acaba benim arabama sığar mı? Evet, birkaç koliyi araba ile taşımak kolay ancak konu mobilyalara gelince bir kanepe veya berjeri bir otomobille taşımak imkansız gibidir.

İkinci seçeneğimiz ise küçük bir kamyonet kiralamak olur. Ancak bu kamyonetleri nereden bulacağımız hep sorun olmuştur. Peki, size Ankara Nakliyat ile birkaç dakikada parça eşya taşımacılığı yapan ve daha profesyonel bir hizmet alacağınızı söylesem ne dersiniz? Üstelik sadece şehir içi değil dilerseniz bu hizmeti şehirlerarası parça eşya taşıma içinde alabilirsiniz.

Parça Eşya Nasıl Taşınır?

Önce eşyanın boyutlarını ölçün ve birkaç resim çekin. Sonra paketleme ve taşımayı kimin yapacağına karar verin. Unutmayın nakliyat firmaları paketleme ve taşıma hizmeti veriyor. Ardından, ücretsiz fiyat teklifleri almaya başlayın, müşterileri tarafından iyi puan ve yorumlar alan nakliyat firmalarının tekliflerini kıyaslayın ve sizin için en iyi seçenek olan nakliyat firması ile iletişime geçin. Seçtiğiniz nakliyat firması gelip taşımayı gerçekleştirsin.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

Taşınacak eşyanın niteliği net olarak belli olmadığı için ortalama bir fiyat veya önceden bir fiyat ön görmek çok zordur. Ancak parça eşya taşıma fiyatları ortalama 200-400 ₺ ‘dir. Doğal olarak, daha büyük hacimli eşyaların (gardırop, tv üniteleri, kitaplık) taşınması daha fazla zaman ve emek istediği için fiyatlar biraz daha artabilir. Eşyanın taşınacağı mesafe uzadıkça ve diğer faktörler maliyeti artırabilir. Teklif alırken nakliyeciyi iyi bilgilendirip iyi teklifler alabilirsiniz. Pazarlık yapmayı da ihmal etmeyin.

Birkaç Parça Eşya Taşıma İçin En İyi Öneriler

Taşınacak eşyanın bir resmini çekip teklif al formunu doldururken yüklemeniz nakliyat firmalarından daha doğru ve daha iyi fiyatlar almanıza yardımcı olacaktır.

Taşınacak eşyanın ebatlarını bilin ve nakliyecinizle paylaşın böylece size uygun bir araç ile gelip taşımayı yapar. Bu bilgilerin eksik olması nakliyecinin eşyanız için uygun olmayan bir araç ile gelmesine neden olabilir.

Nakliyat firmasından nasıl bir hizmet alacağınızı netleştirin. İsterseniz nakliyat firması mobilyayı demonte edip taşıdıktan sonra yeni adreste montajını da yapar. Böylece siz en az zahmetle mobilyanızı yeni adresine taşımış olursunuz.

Eğer taşınacak eşya üçlü koltuk gibi ağır ve evden çıkarılması zahmetli bir eşya ise paketlenip taşınması daha doğru olacaktır. Böylece merdivenlerden indirilirken veya kapılardan çıkarılırken zarar görmesi önlenmiş olur. Paketleme hizmetini de nakliyat firmasından isteyebilirsiniz.

Eşyayı taşıyacak nakliyat firmasının müşteri yorumlarını incelemenizi öneriyoruz. Böylece nasıl bir hizmet alacağınız ile ilgili bir bilgi sahibi olursunuz.

İster tek parça eşya taşıma, ister birkaç parça eşya taşıma olsun. Şehir içi veya şehirlerarası parça eşya taşımacılığı için Enakliyat ile fiyat teklifi alın.

Hemen Ara